animation image

Трансатлантична робоча група закликає Конгрес США прискорити надання фінансової та військової допомоги для України

2 вересня 2022 Адміністрація президента Байдена запросила у Конгресу США 11,7 мільярдів доларів для надання фінансової та військової допомоги для України. Ця допомога є критично необхідною для України, оскільки повномасштабне вторгнення російської федерації завдало значних збитків для української економіки, критичної інфраструктури та енергетичного сектору. 

Крім того, систематична політика геноциду,  яку здійснює російська федерація на окупованих територіях, обумовлює необхідність проведення ефективних контрнаступальних дій з боку ЗСУ, аби покласти край тим звірствам, які вчиняють росіяни.

Також ми наголошуємо на тому, що агресивні дії росії як на території України так і в світі, становлять загрозу для світової безпеки, економіки та політичної стабільності багатьох країн. З іншого боку, перемога України у цій війні може стати фактором відновлення міжнародної  стабільності та буде тріумфом для всього демократичного цивілізованого світу. 

З огляду на це, Трансатлантична робоча група наполегливо закликає Конгрес США якнайшвидше  схвалити  пакет додаткової військової та економічної допомоги для України, аби  допомогти захистити її суверенітет і територіальну цілісність.